Prezent – masaż relaksacyjny

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu świątecznego dla bliskiej Ci osoby to przygotowaliśmy dla Ciebie coś praktycznego a jednocześnie wyjątkowego – VOUCHER na masaż przeprowadzony przez wykwalifikowanego dyplomowanego fizjoterapeutę.

Masaż wykonany w naszym gabinecie jest zarówno chwilą przyjemności, jak i skutecznego odprężenia zmęczonego ciała. Podaruj swojej bliskiej osobie to na czym powinno nam najbardziej zależeć, a o czym na co dzień zapominamy – zdrowie! Prezent podarowany przez Ciebie będzie czymś cenniejszym niż zwykłe prezenty – łączy to co przyjemne z troską o zdrowie naszego ciała.

Voucher możesz podarować każdemu kto jest Ci bliski. W zależności od waszych relacji przygotowaliśmy różne rodzaje VOUCHERÓW. Wybierz ten który idealnie będzie pasował do obdarowywanej przez Ciebie osoby:

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi / 55min
120zł

Zamów

Masaż relaksacyjny całego ciała oraz twarzy / 55min
110zł

Zamów

Masaż relaksacyjny całego ciała z rozluźniającym masażem karku oraz głowy / 55min
110zł

Zamów

Masaż kobiety w ciąży pleców, rozluźniający karku oraz odprężający masaż stóp / 55min
100zł

Zamów

Masaż sportowy dostosowany do indywidualnych potrzeb / 50min
120zł

Zamów

Voucher jest ważny 3 miesiące od daty odbioru. Można go odebrać osobiście lub wyślemy Ci go pocztą. Wygląd vouchera ze względów zabezpieczeń jest okresowo zmieniany. Jeśli masz pytania zadzwoń: 661 167 325 lub napisz do Nas korzystając z formularza kontaktowego.